הדברת ג'וקים

הדברה ירוקה ללא ריח | ריסוס | פינוי פגרים | הדברת מזיקים

ריסוס והדברת ג'וקים

אמא'לה ג'וק!

תיקנים או ג'וקים בשפת העם הינם מזיקים המתרוצצים בדרך כלל באזורי מגורים בקרבת מוצרי מזון ודברי מתיקה. כיום, כמו מקרובים רבים בסביבתנו גם הג'וקים פיתחו חסינות.

בשוק ההדברה בכלל ובשוק הדברת ג'וקים בפרט, קיימים חומרי הדברה ותכשירי הדברה שונים. חומרי הדברת ג'וקים, הנמכרים לקהל הרחב יכולים לסייע פעמים רבות ולעיתים תורמים לטיפול בבעיות מינימאליות.

במאמר הבא, נדבר על אפשרויות הדברת ג'וקים, מתי כדאי לעשות את זה בבית ומתי ממש לא.

 הדברת ג'וקים בגינות ושטחים פתוחים

 ג'וקים, הינם מזיקים אשר אינם פוגעים יתר על המידה בעת היות בטבע, אולם בעת הימצאותם בשטחים של צמחיה וגינון, יכולים במקרים רבים להזיק לפרחים ולצמחים במקום. ישנם חומרי הדברה מקצועיים המיועדים עבור הדברת ג'וקים בגינות ובשטחי צמחיה. תכשירים וחומרי הדברת ג'וקים אלה מיועדים במיוחד לשימוש בקרבת צמחים חיים מבלי להזיק להם ולהגיע למטרה העיקרית, הדברת ג'וקים. מדביר ג'וקים מוסמך ובעל ניסיון יכיר את כל סוגי החומרים לצורך הדברת ג'וקים ובעל ניסיון מספיק על מנת להוציא את הנגע הרע שפשט בגינתכם ובמקביל לשמר אותה במצבה הנוכחי.

 הדברת ג'וקים בדירות

 מי לא ראה פעם ג'וק שחור וגדול, זוחל לו במהירות לאורך הדירה ונעלם? מי מאיתנו (פרט לעדת פוחדיי הג'וקים), לא רדף אחרי אותם יצורים עם כף – כף, לצורך ביצוע הדברת ג'וקים ידידותית לסביבה ונטולת חומרי הדברה? כמובן שרבים מאיתנו. חשוב לדעת שבכדי למנוע ג'וקים, וכאשר הבעיה קיימת, לבצע הדברת ג'וקים יעילה יש להדביר לא רק את הג'וק שלכדתם בעינכם, אלא את מקור הבעיה עצמה. ג'וקים, זוחלים בדרך כלל מתחת לפתחי הדירות ומתוך פתחי ביוב, בין סדקים בקירות וחלונות של בתים פרטיים. לאחר שגילינו את מקור הבעיה, יש להבין בזן הג'וקים. ישנם מינים של ג'וקים אשר התרגלו לחומרי ההדברה הביתיים, ולצורך פתרון הבעיה, ידרשו חומרי הדברה מקצועיים יותר. רצוי להשאיר עבודה זו למדברי מקצועי, לשמירה על ביטחונכם האישי ומניעת חזרת הג'וקים אל מעונכם.

 הדברת ג'וקים אורגנית

 קיימות שיטות אורגניות רבות להשמדת ג'וקים. בין אם זה עם נעל בית, בין  אם זה על ידי חומרי הדברה ידידותיים לסביבה ואף חומרים המיועדים להדברת ג'וקים על ידי הרחקתם. מדבירים רבים כיום ומומחים בתחום הדברת ג'וקים גילו דרכים להדברת ג'וקים על ידי הרחקתם. החומר מרוסס בפינות ובמקומות המושבה של הג'וקים גורם לריח השנוא על הג'וקים אך בלתי מורגש בקרב בני אדם. ביצוע פעולה זו תגרום ליציאת החרקים מהדירה ללא תוצאות של פגרים מתים וג'וקים גוססים ברחבי הבית.

הדברת ג'וקים היינה פעולה פשוטה מאוד בימינו אנו, על ידי שימוש במדביר מקצועי ניתן להפוך אותה לפשוטה ומהירה עוד יותר.

התקשרו עוד היום ..

השירות שלנו

  • הדברת ג'וקים ומקקים לבית,דירות,בנינים ולבתי עסקים כולל שנה אחריות על העבודה.
  • שירות וזמינות  24\6  מחירים זולים והוגנים.
  • השירות נעשה ע״י אנשי מקצוע בעלי פיקוח ורישיון של משרד להגנת הסביבה.
  • ביצוע הדברת מקקים ומזיקים ללא ריח.
  • זמינות מיידית מגיע ללקוח תוך שעה.
  • ניסיון של יותר מ 10 שנים.
  • המחירים הזולים בארץ.

גילי הדברות מומחה ומקצוען בהדברה ירוקה כבר יותר מ 10 שנים, השירות כולל אחריות לשנה על ביצוע העבודה.

גילי הדברות מאות לקוחות מרוצים לא טועים !

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-956-8696

וואטסאפ

052-956-8696

 שירות בפריסה ארצית

052-956-8696

שאלות נפוצות

אנו משתמשים בחומרים מאושרים בלבד ופועלים על פי תקנות המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה.
החומרים שאנו משתמשים של חברת באייר הגרמנית, חברת באייר bayer  חברה המובילה בעולם במדעי החיים בעלת ניסיון של יותר מ- 150 שנה ומתמחת בתחומי הבריאות והחקלאות בעולם.

חומרי ההדברה המאושרים על פי המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה הם חומרים ללא ריח.

על פי תקנות יצרן חומרי הדברה הגרמני מחברת באייר מספיק להשאיר את הבית ללא אדם וחיה לשעה, אנו ממליצים פינוי מקום הריסוס בין  4-6 שעות לתינוקות, ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד, הזמן נקבע על פי יחס העבודה.