הדברת נמלים

הדברה ירוקה ללא ריח | ריסוס | פינוי פגרים | הדברת מזיקים

הדברת נמלים וטרמיטים

זו נמלה וזו שכרה!

 ישנם סוגים רבים של הדברות מזיקים. הדברת נמלים, הידועה כמלאה מורכבת ומציקה ניתנת לביצוע באופן חד פעמי, במידה ומבוצעת באופן ממוקד ומקצועי.

כיצד אם כן, נפטרים מאותם חרקים קטנים וטורדניים פעם אחת ולתמיד? במאמר הבא, ניבחן כמה שיטות הדברה ידועות ונבין מהו הפתרון היעיל ביותר לצורך הדברת נמלים.

מדוע כל כך קשה להדביר נמלים?

 הנמלים, כידוע לכולנו, הינן חרקים קטנים וזריזים בדרך כלל. כאשר הנמלה משתכנת בבית היא מוצאת את ביתה בסדקים של קירות, רצפות ו/או ארונות מטבח. מסיבה זו הנמלים הינם בין החרקים הקשים ביותר להרחקה ולהדברה. אחד הקשיים הגדולים ביותר כאשר מדובר על הדברת נמלים היא מציאת הקן, וזאת מאחר שהקן הינו השורש העיקרי של הבעיה בעת המצאות הבית. ע"י הריסת קיני הנמלים בחומרים ותכשירים ייעודיים לביצוע הדברת נמלים ניתן לעקור את הבעיה מן השורש.

 הדברת נמלים- עשה זאת בעצמך

 במקרים רבים בהם מגלים בני הבית נמלה או שתיים (או שלוש…) המתרוצצות בבתיהן, רצים בעלי הבית ורוכשים תרסיסים ותכשירים ביתיים, להדברת מזיקים והדברת נמלים. פעולה זו, עשויה לטפל בבעיה נקודתית אך לא לחסל קינים שלמים. שיטת כיבוי השריפות יביאו בדרך כלל לתוצאה של חזרת הנמלים תוך זמן קצר, ריח לא ממש נעים, ובין היתר לא בריא לשאיפה, ברחבי הבית ובזבוז כספים רבים על חומרי הדברה, אשר כפי שציינו מטפלים בבעיות נקודתיות בלבד של הופעת חרקים.

 מה ההבדל בין הדברת נמלים להרחקתן?

לפני שאנו קוראים לאיש מקצוע, חשוב להבחין בהבדל שבין הדברה להרחקה. הדברת נמלים, כפי שהבנו תביא לתוצאה של חיסול הנמלים, חיסול קיני נמלים ומניעת הופעתן של נמלים "אורחות" חדשות בבית. מומלץ להתרחק מהבית במהל ולאחר הריסוס ליממה ולבצע ריסוס זה על ידי אנשי מקצוע המיומנים בעבודת הדברת הנמלים, וזאת, מאחר שמדובר בחומרים מזיקים ורעילים.

לעומת זאת, הרחקת הנמלים, תאופיין על ידי ריסוס חומר הדברה בעל ריח חזק השנוא על הנמלים. לנמלים ישנן דרכי תקשורת של עצמו, על כן, ברגע שנמלה אחת תבחין בריח המוזר, "תודיע" על כך לחברותיה. פעולה, שתביא לסילוק הנמלים מהבית. שימוש בחומר זה, מוטב שיבוצע ע"י איש מקצוע לאחר מציאת הקו או קיני הנמלים. מומלץ להתרחק מהבית למספר שעות מתחילת ההדברה, מאחר שמדובר בריח לא נעים, למרות שאין בו סיכון ממשי.

הדברת נמלים, היא פעולה אשר במידה ומבוצעת על ידי מדביר מקצועי, תארך מספר שעות או ימים תלוי בחומרת הבעיה, כמות הנמלים בבית וגודל הבית. הדברת נמלים ע"י איש מקצוע תמנע נזקים והופעה חוזרת של מזיקים לזמן רב.

השירות שלנו

  • הדברת נמלים וטרמיטים בבית,בדירות,בנינים ובתי עסקים כולל שנה אחריות על העבודה.
  • שירות וזמינות  24\6  מחירים זולים והוגנים.
  • השירות נעשה ע״י אנשי מקצוע בעלי פיקוח ורישיון של משרד להגנת הסביבה.
  • ביצוע ריסוס והדברת מזיקים ירוקה ללא ריח.
  • זמינות מיידית מגיע ללקוח תוך שעה.
  • ניסיון של יותר מ 10 שנים.
  • המחירים הזולים בארץ.

גילי הדברות מומחה ומקצוען בהדברה ירוקה כבר יותר מ 10 שנים, השירות כולל אחריות לשנה על ביצוע העבודה.

גילי הדברות מאות לקוחות מרוצים לא טועים !

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-956-8696

וואטסאפ

052-956-8696

 שירות בפריסה ארצית

052-956-8696

שאלות נפוצות

אנו משתמשים בחומרים מאושרים בלבד ופועלים על פי תקנות המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה.
החומרים שאנו משתמשים של חברת באייר הגרמנית, חברת באייר bayer  חברה המובילה בעולם במדעי החיים בעלת ניסיון של יותר מ- 150 שנה ומתמחת בתחומי הבריאות והחקלאות בעולם.

חומרי ההדברה המאושרים על פי המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה הם חומרים ללא ריח.

על פי תקנות יצרן חומרי הדברה הגרמני מחברת באייר מספיק להשאיר את הבית ללא אדם וחיה לשעה, אנו ממליצים פינוי מקום הריסוס בין  4-6 שעות לתינוקות, ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד, הזמן נקבע על פי יחס העבודה.