הדברת פרעושים

הדברה ירוקה ללא ריח | ריסוס | פינוי פגרים | הדברת מזיקים

הדברת פרעושים ויתושים

פרעושים היינם מזיקים בגודל מיקרוסקופי כמעט, הקשים מאוד לגילוי עד שנחילים על נחילים פוקדים את הבית או כל חלל אחר. לתופעות הפרעושים השפעות רבות והשמדתם דורשת מקצועיות ותשומת לב רבה.

 והרי חדשות הפרעושים

בשנים האחרונות, מתרבה אוכלוסיית הפרעושים לכמויות מדאיגות וצוברת תאוצה בבתים פרטיים, דירות וחצרות כאחד. התופעה המדאיגה רווחת בכל העולם, בעולם המערבי ובארצות העולם השלישי בפרט. טיפול לקוי או חוסר טיפול וחוסר הדברת פרעושים עשויה להביא לאי נוחות ואפילו למחלות מסוכנות. הסיבה המרכזית להתפשטות הפרעושים והקושי הגדול של הדברת פרעושים, הוא בפיתוח העמידות שלהם לחומרי ההדברה השונים. ממש כמו עמידות חיידקים לתרופות וחיסונים. תופעה זו, דורשת פיתוח חומרי הדברה ושיטות הדברת פרעושים מתוחכמים יותר.

 פרעושים – תופעה מגרדת

אחת התופעות המציקות ביותר, המגיעות יחד עם הפרעושים, היא הגרד. הפרעושים נדבקים בדרך כלל לבעלי חיים כמו חיות רחוב ובאין טיפול והיגיינה משמרת הולמת גם לחיות בית רבות. הפרעושים, נוהגים להיצמד לבעלי חיים מאחר וחבויים בכרי דשא ונצמדים על פי רוב לרגלי החיה, רצוי להצמיד לכלבי בית רצועות נגד קרציות, לחסן אותם ולהעביר אותם טיפול תקופתי מונע קרציות מעת לעת. אי טיפול ומניעה בתופעת הפרעושים עשויה להשפיע ולהדביק את יתר בני הבית. אם גיליתם כי כלבכם מתגרד קחו אותו לבדיקת פרעושים והתחילו באופן מיידי הדברת פרעושים מקצועית בבית.

 הדברת פרעושים- רק אצל איש מקצוע

 מסיבות שונות, אותן ציינו מעלה, חשוב מאוד להסתייע באיש מקצוע להדברת פרעושים. נכון הדבר, שקיימים תכשירים שונים וחומרי הדברת פרעושים ברשתות השיווק השונות. אך הפרעושים, כפי שאמרנו, פיתחו עמידות חזקה במיוחד לתכשירים אלה. חומרים מיוחדים להדברת פרעושים אינן משווקים ברשתות רגילות ומותרים לשימוש של אנשי מקצוע מוסמכים בלבד, האמונים בזיהו מוקדי הפרעושים השונים והדברתם.

 הדברת פרעושים יש לבצע מייד עם גילויים וליצור קשר באופן המהיר ביותר עם איש מקצוע מוסמך ואמין. איש מקצוע כזה ידע לתת לכם פתרונות לטיפול בבעיית הפרעושים ולתת לכם המלצות למניעה עתידית.

השירות שלנו

  • הדברת פרעושים ויתושים בבית,בדירות ובתי עסקים כולל שנה אחריות על העבודה.
  • שירות וזמינות  24\6  מחירים זולים והוגנים.
  • השירות נעשה ע״י אנשי מקצוע בעלי פיקוח ורישיון של משרד להגנת הסביבה.
  • ביצוע ריסוס הדברה ירוקה ללא ריח.
  • זמינות מיידית מגיע ללקוח תוך שעה.
  • ניסיון של יותר מ 10 שנים.
  • המחירים הזולים בארץ.

גילי הדברות מומחה ומקצוען בהדברה ירוקה כבר יותר מ 10 שנים, השירות כולל אחריות לשנה על ביצוע העבודה.

גילי הדברות מאות לקוחות מרוצים לא טועים !

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-956-8696

וואטסאפ

052-956-8696

 שירות בפריסה ארצית

052-956-8696

שאלות נפוצות

אנו משתמשים בחומרים מאושרים בלבד ופועלים על פי תקנות המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה.
החומרים שאנו משתמשים של חברת באייר הגרמנית, חברת באייר bayer  חברה המובילה בעולם במדעי החיים בעלת ניסיון של יותר מ- 150 שנה ומתמחת בתחומי הבריאות והחקלאות בעולם.

חומרי ההדברה המאושרים על פי המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה הם חומרים ללא ריח.

על פי תקנות יצרן חומרי הדברה הגרמני מחברת באייר מספיק להשאיר את הבית ללא אדם וחיה לשעה, אנו ממליצים פינוי מקום הריסוס בין  4-6 שעות לתינוקות, ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד, הזמן נקבע על פי יחס העבודה.