הדברת עכברים

הדברה ירוקה ללא ריח | ריסוס | פינוי פגרים | הדברת מזיקים

ריסוס והדברת עכברים

 עכברים תורמים רבות לשרשרת המזון בטבע . עם התפתחות הציביליזציה והתמעטות הצמחייה חדרו מכרסמים אלה לחיינו ומקשים עלינו על התפקוד היומיומי ופולשים למקומות ובתים.

הדברת עכברים, מבוצעת ברוב במקריים בבניינים משותפים או בתים פרטיים במיוחד וחצרות של שכונות, בהם ישנם מקומות מסתור רבים להסתתר, ולא פחות חשוב לאכול. כחלק בלתי נפרד מההדברה ישנן פעולות שחשוב מאוד לבצע על מנת למקסם את ולייעל את פעולת ההדברה.

 הדברת עכברים- שיטות הדברה

הדברת עכברים מתבצעת ע"י מגוון שיטות, החל משיטות אורגניות וכלה בשיטות כימיות הכוללות הדברת עכברים באמצעות ריסוס, מלכודות עכברים כמעט ולא קיים היום. פיזור רעל עכברים כחלק משיטות ההדברה נפוצות בעיקר בבתים משותפים זוהי אחת השיטות היעילות ביותר להדברת עכברים ומכרסמים אלה אך מהווים סיכון לדיירים. ילדים קטנים המסתובבים ברחבי הבניין נמצאים ברמת סיכון גבוה של שאיפת החומר או הכנסתו אל הפה, פעולה אשר עשויה לגרום לסכנות בריאותיות ואפילו למוות.

לכן חשוב לבצע הדברת עכברים עם מדביר בעל רישיון בתוקף והכי חשוב בעל ניסיון.

 הדברת עכברים ידידותית לסביבה

שיטות אלה, בדרך כלל אינן נתמכות ע"י צער בעלי חיים וכיום קיימות שיטות רבות אורגניות ודומות להן אשר מטפלות בהרחקת העכברים ולאו דווקא בהדברתם. שיטה זו של הרחקתם עכברים, מתחילה בזיהוי מוקד כניסת העכברים או המוקדים המאופיינים בפעילות מוגברת של עכברים ומכרסמים קטנים, לאחר מכן יונחו חומרים או ירוססו אותם מוקדים ופינות אפלות בחומרים המאופיינים בריחות שנואים על העכברים ויגרמו להרחקתם מבלי לגרום לפגיעה בבעלי חיים ובני אדם. שיטה זו, נקראת היום הדברה אורגנית או בשמה האופנתי הדברה ירוקה.

יעילות ההדברה

הדברת עכברים, אינה מתחילה ונגמרת בביצוע ההדברה או ההרחקה ומאופיינת בפעולות משמרות יומיומיות. חשוב  לסתום סדקים וחורים אשר עשויים להיות מקומות מחייה נוחים עבור עכברים, לחטא את חדר המדרגות והבית ולהתייחס, לשים דגש על פינות חשוכות ואפלות כמו ארונות מטבח וארונות חשמל וכל מקום אשר עשוי להכיל מכרסמים.

קיימים פתרונות הדברת עכברים והרחקת עכברים רבים בשוק הכוללים תכשירים שונים. מומלץ להשתמש בשירותיו של איש מקצוע כאשר קיימת מכת עכברים קשה במיוחד .

התקשרו עוד היום ..

השירות שלנו

  • הדברת עכברים ירוקה ובטוחה לבית,דירות,בנינים ולבתי עסקים כולל שנה אחריות על העבודה.
  • שירות וזמינות  24\6  מחירים זולים והוגנים.
  • השירות נעשה ע״י אנשי מקצוע בעלי פיקוח ורישיון של משרד להגנת הסביבה.
  • ביצוע ריסוס הדברת מזיקים וחולדות ללא ריח.
  • זמינות מיידית מגיע ללקוח תוך שעה.
  • ניסיון של יותר מ 10 שנים.
  • המחירים הזולים בארץ.

גילי הדברות מומחה ומקצוען בהדברה ירוקה כבר יותר מ 10 שנים, השירות כולל אחריות לשנה על ביצוע העבודה.

גילי הדברות מאות לקוחות מרוצים לא טועים !

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-956-8696

וואטסאפ

052-956-8696

 שירות בפריסה ארצית

052-956-8696

שאלות נפוצות

אנו משתמשים בחומרים מאושרים בלבד ופועלים על פי תקנות המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה.
החומרים שאנו משתמשים של חברת באייר הגרמנית, חברת באייר bayer  חברה המובילה בעולם במדעי החיים בעלת ניסיון של יותר מ- 150 שנה ומתמחת בתחומי הבריאות והחקלאות בעולם.

חומרי ההדברה המאושרים על פי המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה הם חומרים ללא ריח.

על פי תקנות יצרן חומרי הדברה הגרמני מחברת באייר מספיק להשאיר את הבית ללא אדם וחיה לשעה, אנו ממליצים פינוי מקום הריסוס בין  4-6 שעות לתינוקות, ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד, הזמן נקבע על פי יחס העבודה.