ריסוס

הדברה ירוקה ללא ריח | ריסוס | פינוי פגרים | הדברת מזיקים

ריסוס והדברה

ריסוס לבית

ריסוס טוב מבית טוב עם גילי הדברות

ריסוס לבית, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר בדירת מגורים בבית משותף לכל סוגי המזיקים, מבוצע בדרך כלל ע"י מדביר מקצועי. רבים מנסים לבצע ריסוס בשיטת עשה זאת בעצמך.

כיצד מתבצע תהליך ריסוס מקצועי ומדוע ישנה חשיבות רבה כל כך, להשתמש בשירותיו של מדביר מקצועי, בכל הנוגע לפעולת ריסוס בבית.

 פינוי הדיירים מהבית

לפני תחילת ביצוע העבודה, יפונו הדיירים מהבית בכדי להבטיח את שלומם. שאיפת חומרי הדברה, במיוחד כאשר מבוצע ריסוס לבית מוכה מזיקים הינו מסוכן. על כן יבוצע פינו הדיירים לפרק זמן של כמה שעות מתחילת עבודת הריסוס. לצוותי ריסוס מקצועיים יהיו בדרך כלל אביזרי מגן מיוחדים, אשר ימנעו שאיפת גזים רעילים כתוצאה מריסוס חומרי הדברה בתוך הבית ומתפזרים בחלל האוויר וברחבי הדירה. כיום, קיימים חומרים נטולי ריח אותם חשים המזיקים בלבד. אך בעת ביצוע פעולת ריסוס לבית, חשוב לעזוב את הבית ולתת לו להתאוורר מהשפעת חומרי ההדברה.

חיפוש מיקום מושבות המזיקים

לאחר שבוצע פינוי דיירי הבית, יבצע המדביר איתור של מזיקים וקיני מזיקים. מציאת מקור הבעיה תתרום הרבה יותר מאשר הדברת פינות שונות בבית ופעולת הדברה על פי שיטה של ניסוי ותהייה מדביר מקצוע העוסק בריסוס בתים ייתן לכם פתרון להדברת מזיקים שונים ולא רק כיבוי שריפות לכמה ימים. גילוי קיני האורחים הבלתי קרויים יתרמו לא רק להשמדת נחילי המזיקים אלא גם להרחקתם תוך הדברת מקומות מסתור פוטנציאליים למזיקים ורמשים בגדלים שונים. מקומות מסתור כאלה, נמצאים בדרך כלל בארונות מטבח, מאחורי מקררים, סדקים ברצפות, בוידעמים ומקומות אפלים רבים אחרים.

 הבחנה בין  סוגי המזיקים

מדביר מקצועי, עוד לפני שיחל בפעולת ריסוס לבית, יבחן את סוג המזיקים הספציפי בו הוא עתיד לטפל. ישנם סוגים שונים של מזיקים, אשר פיתחו חסינות כנגד חומרי הדברה שונים ויש להפעיל נגדם חומרי הדברה מתוחכמים יותר. ההבחנה בין סוגי המזיקים חשובה לא רק להדברה יעילה, אלא גם במטרה להתאמה לסוג ההדברה המועדף עליכם. ישנם אנשים, המעדיפים להדביר חרקים, מזיקים ויתר ה"מבקרים" למיניהם על ידי הרחקתם ולא ע"י השמדתם, בשימוש בחומר המדיף ריח אשר גורם לאותו מזיק להתרחק מהדירה מבלי לפגוע בו. על כן, על מנת לדעת באיזה חומר כדאי להשתמש, על מנת להרחיק במקום לבצע ריסוס לבית, יש לבצע הבחנה של זן מושא ההדברה.

פעולת ריסוס לבית, כפי שהבנו כוללת פרמטרים רבים. ריסוס לבית על ידי מדביר מקצועי ניתן להתאים לרצונותיו של הלקוח ולתקציב שלו.

התקשרו עוד היום ..

השירות שלנו

  • ריסוס לבית,דירות,בנינים ולבתי עסקים כולל שנה אחריות על העבודה.
  • שירות וזמינות  24\7  מחירים זולים והוגנים.
  • השירות נעשה ע״י אנשי מקצוע בעלי פיקוח ורישיון של משרד להגנת הסביבה.
  • ביצוע ריסוס הדברה ירוקה ללא ריח.
  • זמינות מיידית מגיע ללקוח תוך שעה.
  • ניסיון של יותר מ 10 שנים.
  • המחירים הזולים בארץ.

גילי הדברות מומחה ומקצוען בריסוס והדברה כבר יותר מ 10 שנים, השירות כולל אחריות לשנה על ביצוע העבודה.

גילי הדברות מאות לקוחות מרוצים לא טועים !

מה חושבים עלינו בגוגל

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-956-8696

וואטסאפ

052-956-8696

 שירות בפריסה ארצית

052-956-8696

שאלות נפוצות

אנו משתמשים בחומרים מאושרים בלבד ופועלים על פי תקנות המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה.
חומרי ההדברה המאושרים על פי המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה הם חומרים ללא ריח.
על פי תקנות יצרן חומרי הדברה מספיק להשאיר את הבית ללא אדם וחיה לשעה, אנו ממליצים פינוי מקום הריסוס בין  4-6 שעות, הזמן נקבע על פי יחס העבודה.