הדברת מזיקים

הדברה ירוקה ללא ריח | ריסוס | פינוי פגרים | הדברת מזיקים

הדברה החל מ 199 ₪ כולל אחריות בכתב.

ריסוס והדברת מזיקים

קטגוריית ה"מזיקים", נכנסת רשימה שלמה של חרקים כמו חיפושית,נמלים,דבורים,פרפרים ועוד.. המאפיינים שלהם בעלי חיים פורקי רגליים,בעלי שש רגליים ובעלי לסתות

 ההגדרה "מזיקים", ניתנה לאותה קבוצה מאחר ומפריעה לפעילות היומיומית ומחוללת מהפיכה בסדר היום השוטף. אז כיצד נמנעים ומטפלים בבעיית המזיקים אשר אכן מזיקים לשגרת חיינו? כל זאת, במאמר שלפניכם.

הדברת מזיקים מקצועית

 הדברת מזיקים המבוצעת על ידי איש מקצוע  בעל רישיון בתוקף והכי חשוב בעל ניסיון בתחום ההדברה דבר שיגרום לכם לא רק להיפטר מהמזיקים למיניהם אלא תסייע לכם להימנע מחזרתם בזמן הקרוב. קיימים מקרים רבים בהם בני הבית מבצעים ריסוס עצמי מחומרים אשר רכשו מהום סנטר וכו.. ואחרי ימים ספורים נוכחים לגלות מזיקים מתרוצצים ברחבי הבית או המתחם לאחר ביצוע ריסוס והדברת מזיקים מאסיבית בכל פינה. חשוב להבין שעבודה של איש מקצוע המבוצעת על ידי שיטות ייחודיות ומשוכללות של הדברת מזיקים, תבוצע תוך תכנון מדויק והשקעה אופטימאלית של זמן לגילוי והדברת המזיקים אחת ולתמיד. איש מקצוע אשר מתמחה בהדברת מזיקים ספציפיים אשר מבקרים בבית או במתחם ידע לתת לכם מענה יעיל לפתרון לטווח ארוך.

 טיפול מונע כניסת מזיקים למקומות

 מזיקים נכנסים לחללים שונים, כיוון שיש להם סיבה טובה להיכנס אליהם. זהו פרט שחשוב מאוד לזכור. מוצרי מזון פתוחים ואפילו כאלה הסגורים בתוך אריזות קרטון, חשוב לאחסן בארונות גבוהים כאלה, אשר נגישות המזיקים השונים אליהם תהיה רחוקה יותר. חשוב מאוד להקפיד לחטא ארונות מזון וארונות אחסון ומומלץ חותר מפעם בשנה בפסח, אשר החפצים המאוכסנים בהם שוכבים זמן רב ללא מגע. פריטים רבים, כמו ביגוד, מיכלים וכדומה, עשויים להיות מרבץ נוח ונעים במיוחד למזיקים כמו פרעושים, עש ועוד. על כן, יש לבצע ניקיון וחיטוי מפעם לפעם במקומות אלה ודומיהם. חשוב לשים לב, שאין לכם חריצים וסדקים בבית, הסדק הקטן ביותר עשוי להיות מקור לנזילות צינור ומרבץ מזיקים, אשר עשויים להזיק לצנרת ולפגוע בה. זכרו, הדברת מזיקים, הינה חסכונית וזולה הרבה יותר מתיקון ו/או החלפת צנרת.

 גילוי מושבות מזיקים

הדברת מזיקים באמצעות איש מקצוע תיתן לכם יתרון משמעותי. מדביר מקצועי המומחה ומוסמך לטיפול, הדברת מזיקים והרחקת מזיקים יטפל בבעיית המזיקים במקומות השונים על ידי פעולה של טיפול ולא רק על יד שיטת כיבוי השריפות המזוהה עם שיטת הדברת מזיקים ביתית. הדברה באמצעות מדביר מוסמך תסייע לכם להיפטר מהמזיקים ולמנוע את חזרתם לזמן ארוך. אם תנהגו על פי המלצות איש המקצוע העוסק בהדברת מזיקים מקצועית לא תזכו לביקור מזיקים פרט למזיקים בודדים בהפרשים ארוכים מאוד של זמן.

הדברת מזיקים, היינה פעולה לאנשי מקצוע לא רק מבחינת בטיחות הפעולה אלא ובעיקר מבחינת איכותה ויעילותה. יש לכם מזיקים בבית? פנו מייד לצוות הדברה מקצועי ומיומן לגילי הדברות.

התקשרו עוד היום ..

רישיון של גילי המדבור

השירות שלנו

  • הדברת מזיקים לבית,דירות,בנינים ולבתי עסקים כולל שנה אחריות על העבודה.
  • שירות וזמינות  24\6  מחירים זולים והוגנים.
  • השירות נעשה ע״י אנשי מקצוע בעלי פיקוח ורישיון של משרד להגנת הסביבה.
  • ביצוע הדברה ירוקה ללא ריח.
  • זמינות מיידית מגיע ללקוח תוך שעה.
  • ניסיון של יותר מ 10 שנים.
  • המחירים הזולים בארץ.

גילי הדברות מומחה ומקצוען בהדברה ירוקה כבר יותר מ 10 שנים, השירות כולל אחריות לשנה על ביצוע העבודה.

גילי הדברות מאות לקוחות מרוצים לא טועים !

צרו קשר עמנו

התקשרו אלינו

052-956-8696

וואטסאפ

052-956-8696

 שירות בפריסה ארצית

052-956-8696

שאלות נפוצות

אנו משתמשים בחומרים מאושרים בלבד ופועלים על פי תקנות המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה.
החומרים שאנו משתמשים של חברת באייר הגרמנית, חברת באייר bayer  חברה המובילה בעולם במדעי החיים בעלת ניסיון של יותר מ- 150 שנה ומתמחת בתחומי הבריאות והחקלאות בעולם.

חומרי ההדברה המאושרים על פי המשרד להגנת הסביבה לריסוס והדברה הם חומרים ללא ריח.

על פי תקנות יצרן חומרי הדברה הגרמני מחברת באייר מספיק להשאיר את הבית ללא אדם וחיה לשעה, אנו ממליצים פינוי מקום הריסוס בין  4-6 שעות לתינוקות, ילדים, נשים בהריון וחיות מחמד, הזמן נקבע על פי יחס העבודה.